Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Irena

Czy to jakaś choroba układu pokarmowego? dziwny kał i bóle podbrzusza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Irena
Dzień dobry. W skrócie postaram się opisać co mi dolega. Pracuje 5 dni w tygodniu (pn-pt). W tych dniach jadam obiady po powrocie z pracy czyli ok godz. 17-18. Kolacji już nie jem. Do pracy wstaje ok. 6. W tygodniu do WC chodzę przed wyjściem do pracy i zauważyłam, że od wtorku mój kał jest dziwny. Nie jest taki ubity. Czasem zdarza się tak, że z biegiem tygodnia robi się coraz mniej zbity, tak jakby był bardzo nawodniony. Zauważyłam również, że w tygodniu pojawiają się u mnie bóle w podbrzuszu. Czasem mam parcie na stolec. Natomiast w wekendy jak mam wolne sytuacja się zmienia. Kał robi się twardszy, bóle podbrzusza się zmniejszają. Tak jest od soboty.Niedziela jest takim dniem, w którym nie zawsze idę do WC. Jeśli już idę to wypróżniam się normalnie - normalnie jest ufomrowany kał. Normalnie też się załatwiam w poniedziałek. Od wtorku znów się zaczyna psuć. W soboty i niedziele jadam normalnie obiad lekko po południu i w te dni jadam też kolacje. Co mi może dolegać? Proszę o wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na początek warto przyjrzeć się diecie. Być może właśnie błędy dietetyczne powodują luźniejsze stolce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.