Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwny ból narządów wewnętrznych po operacji wgłobienie jelita


Gość Załamany Tom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Załamany Tom

Mam 29 lat. Jak miałem 9 miesięcy to miałem operacje na wgłobienie jelita. Zostało jelito tylko rozciągnięte. W wieku 14 lat miałem operacje na wyrostek. Obie racje były po prawej stronie i chyba w związku z tym mam mniejsze czucie skórne po tej stronie brzucha. Ogólnie nie lubie jak sam oraz jak ktos dotyka mnie po bliznach. Od jakiegoś czasu zaczęły mnie męczyć dziwne bóle: w podbrzuszu, tak jakby na nerkach, koło kręgosłupa, tak jakby na dolnych kościach żeber, tak jakby jelito grube, czasem takie dziwne uczucie w odbycie, czasem koło pępka, czasem koło kości biodrowej. Wydaje mi się, że przez moje blizny to bóle tak jakby *z brzucha* są bardziej po lewej stronie. Czasem odczuwam ból w wątrobie, woreczku żółciowym. Zauważyłem, że bóle które są na brzuchu mogę opisać tak jakby mi ktoś wbijał igły. Bóle w plecach, nerkah, koło kręgosłupa mógłbym opisać jakby mi ktoś rozciągał narządy w środku. Kilka razy zdarzył mi się taki ból jakby połączony z brzucha i pleców - wtedy mogę go opisać tak jakbym coś w środku miał i to *coś* było połączone z brzuchem i plecami i jak obracam tułowiem to czuje to coś jakby było rozciągane przez brzuch i plecy. Jak jadę samochodem i np samochód jedzie pomału po naszych super dziurawych drogach to jak auto przejeżdza po dziurach to bardzo często czuje takie bóle, które wtedy są tylko na brzuchu. Miałem robione badania krwi. Lekarz wysłał mnie na USG i rentgen. Mam tylko skrzywiony lekko kręgosłup. Reszta badań OK. Coraz bardziej się tym stresuje. To już trwa ok 2 miesięcy. Zauważyłem, że myśle coraz więcej o tym. Rozluźnił mi się stolec. Boje się o moje zdrowie, co mi może dolegać. Proszę o jakąś poradę. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×