Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewa

Czy muszę mieć gastroskopię? refluks, wzdęcia ból i brak apetytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewa
Od kilku lat choruję na refluks.okresowo biorę lek helicid20 , nie miałam jeszcze gastroskopii, od około2 tyg mam wzdęcia po jedzeniu ,pobolewania z lewej i prawej strony nadbrzusza, doszedł do tego brak apetytu ,lekarz przepisał mi helicid20 dwa razy dziennie,czy takie objawy wymagają koniecznie gastroskopii ,czy można w innym badaniu zdiagnozować czy to wrzody ,bo jestem przerażona widmem gastroskopii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Tylko gastroskopia wniesie pełen obraz choroby. Nie ma lepszej metody diagnostycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszka
idź lepiej na badanie - ja tez się bałam ale jak to przeczytałam gdzieś indziej *bycie po gastroskopii - bezcenne* *-) i w sume nie było źle chociaż miłe to stanowczo nie jest. poszukaj gdzie robią z cienką sonda 4-5 mm i może jak tak się boisz to zapytaj czy nawet na skierowanie możesz ew.dopłacić za znieczulenie ogólne lub czy z takim tez robią. głowa do góry. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek
Byłem na gastroskopii nie ma tragedji, nic nie znaleźli a problemy zostały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.