Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość podłamana.

Biegunki, nadkwaśność, ból w nadbrzuszu i pieczenie w żołądku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość podłamana.
Nie wiem co zrobic. od jakiegos czasu mialam biegunki,dwa razy silne - nie ustepowały mimo smect itd. potem zaczełam jesc w miar enormalnie ale pojawila sie nadkwasnosc, bol w nadbrzuszu i pieczenie w zołądku, a przy silnej nadkwaśności tak jakby ból przeniósł się na pr i lewą stronę pleców. miałam zrobioną gastroskopię - wyszło przekrwenie śluzówki, zapalenie nadżerkowe śluzówki, kilka aft i refluks żółciowy, bez helicobatera. lekarz dał mi helicid i ursofalk. problem polega na tym że już wcześniej dostałam controloc po kt miałam skutki uboczne inne, potem bioprazol po kt mialam biegunkę i dziwne stany ogólnie, a po helicidzie biegunka+swędzenie skóry,niepokój. na gastroskp byłam prywatnie więc po tym helicidzie poszłam do internisty i dał mi nexium ale to b.drogi lek - ponad 100 - 7 tabletek. wizyta u gastrologa z nfz dopiero za jakieś 1,5 tyg.nexium nie kupiłam bo drogie ale boli mnie żołądek ciągle, cofa mi sie kwas i żołc. pije siemię, jestem na diecie gotowanej i lekkostrawnej.odczuwam też czasem pieczenie w żoładku, w dodatku od kilku dni czuję ucisk pod prawą str żeber (na usg i tk wyszło że mam torbiel na wątrobie w 6 segmencie,pęcherzyk żołciowy bez złogów i zmian). w dni gastrosk miałam robione bad krwi - morfologię,crp,cholesterole wszystkie, apsap i alat - wszystkie w normie, jedynie płytek krwi mam mniej. nie wiem co zrobic czy kupic to nexium, czy iśc prywatnie do tamtego gastrologa czy czekac na nfz. jestem osłabiona, fiz też, w dodatku dziś zauwazyłam krew wokół kału (ale kolor samego stolca w normie).czy te nadżerki są w ogóle do wyleczenia? nie wiem co zrobic.poza tym że pójde zrobi bad na krew utajoną.nie pracuję obecnie i każdy wydatek to dla mnie ogromny problem stąd te wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.