Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Stefcia

Przewlekłe zapalenie żołądka - wyleczalne czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stefcia
Dzień dobry mam pytanie czy przewlekłe zapalenie żołądka można wyleczyć zupełnie czy jest to raczej niewyleczalne ?Chodzi mi o zapalenie powierzchowne żołądka.Z bólem meczę się już pół roku mimo brania leków - czy powinnam zrobić kontrolną gastroskopię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Możliwe jest wyleczenie. Nie zawsze jednak leczenie okazuje się skuteczne, ale stosowanie ścisłej diety, leki i stosowanie się do zaleceń lekarza może wiele zdziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stefcia
A dlaczego leczenie jest takie trudne ? Przecież zołądek powinien się regenerować:( a on boli i boli......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Myślę, że trzeba wykonać obecnie kontrolną gastroskopię i zastanowić się nad dalszym postępowaniem. Możliwe, że trzeba będzie np. zmienić leki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Roman
od kilku lat cierpię na zaburzenia trawienia, wiosną tego roku dałem sobie zrobić gastroskopię, która wykazała przewlekłe zapalenie żołądka, lekarz przepisała mi leki po których czuję się jeszcze gorzej, wzmagają się mdłości i zawroty głowy, na dodatek choruję na padaczkę i po braniu (Panteprazolu) wzamagają się ataki epilepsji i tak naprawdę sam nie wiem co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.