Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzezanie i usunięcie wędzidełka


Gość Dawid z Poznania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid z Poznania

Witam, mam 25 lat i chciałbym poddać się usunięciu wędzidełka. Jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało wcześniej nie widziałem takiej potrzeby. Zacząłem jednak kombinować, czytać i doszedłem do wniosku, że jest mi to potrzebne. Mo penis wygląda mniej więcej tak jak na tym zdjęciu: http://obrzezanie.host247.pl/images/wedzidelko.jpg tzn. w czasie spoczynku, napletek schodzi gładko i cały ale żołądź zagina się w dół, a w czasie erekcji nie jestem w stanie zsunąć go całego (schodzi do połowy żołędzia) Szukam odpowiedzi na parę pytań i będę wdzięczny za każdą pomoc: -Czy taki zabieg (obrzezanie+usunięcie wędzidełka) może refundować NFZ? Jestem zaraz po studiach i nie stać mnie na prywatny zabieg :/ -Czy nie jestem już w zbyt zaawansowanym na to wieku? -Czy zbyt krótki wędzidełko może być przyczyną zbyt wczesnej ejakulacji? (dosłownie parę ruchów od momentu włożenia penisa do pochwy, trochę dłużej przy masturbacji, jednak też jest to chwila)? Z gory serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obejrzanego zdjęcia wynika, że ma Pan zbyt krótkie wędzidełko napletka. Wystarczy tylko plastyka takiego wędziedeła a nie obrzezanie. Oczywiście wcześniej musi zbadać Pana urolog i zadecydować dokładnie o sposobie postępowania (rodzaju operacji). Zabieg taki jest refundowany przez NFZ. Wiek w tym nie przeszkadza. Taki stan może wpływać na rodzaj i jakoś stosunków seksualnych (erekcji i ejakulacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja jestem 11 dni po zabiegu....(obrzezanie i usunięcie wędzidełka) Tak samo wyglądał jak na zdjęciu......zobaczymy.....jeszcze mam szwy...ale jestem dobrej myśli wszystko się ładnie zagoiło i czekam...aż będzie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopaki! Moj maz poddal sie zabiegowi usuniecia wedzidelka i czescioweo obrzezania. Przed zabiegiem jego penis wygladal w podobie jak na zdjeciu na gorze w pierwszym komentarzu. Minely dwa miesiace i wyniki sa ogromne, maz zachwala sobie komfort. a ja tez mam tez sporo powodow zachwalac meza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojciech

ja mam identyczna sytuacje, po tym jak kobieta zachaczyla go aparatem do zebow i naderwala i sie zle zroslo :(, ide w poniedzialek do urologa i bede informowal co i jak, mam nadzieje ze bedzie to tylko naciecie wedzidekla a nie obrzezanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam mały problem. Mianowicie miałem stulejke, na operacje czekałem poł roku i odbyła sie ona 29.08.12 zdenerwowałem sie niesamowicie, gdyż chirurg poinformował mnie ze osoby ktore przyszły z chorzeniem i wybrały na refundacje nfz to nie moga wybierac stylu obrzezania. No i zostałem obrzezany standardowo. Nie jestem zadowolony gdyz nie zostało mi usuniete wedzidełko a skora z lewej strony penisa podczas spoczynku nachodzi lekko na zołądz, podczas gdy prawa strona wyglada normalnie. I tu pojawia sie moje pytanie do Państwa: dałoby radę cos z tym zrobic (nawet jezeli musiałbym juz wtedy za tą *korekcję* zapłacić)? Czekam na odpowiedź z waszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×