Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Bolesny guzek z tyłu głowy oraz zmiany skórne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Witam serdecznie! Wystraszylam sie kilka dni temu poniewaz zaczela mnie bolec glowa pop prawej stronie na dole, troszke nad karkiem. Na poczatku myslalam ze zle ulozylam sie do snu i stad ten bol ale okazalo sie trzymac kilka dni z rzedu a szczegolnie przy ruchach glowa oraz przy nacisku palcem w jedno miejsce. Jestem aktualnie w 14 tygodniu ciazy, myslalam tez ze to moze jakies zmiany hormonalne, poniewaz stan mojej cery sie pogorszyl, wiec przypuszczalam ze moze i tam cos sie tworzy typowo tradzikowego. Aczkolowiek oglodam to codzinnie i moj partner stwierdzil ze pojawil sie tak jakby jasno zabarwiony dosyc duzy pieprzyk. Teraz juz przestalo bolec, ale pozostal ten pieprzyk. Co to moze byc? Czy powinnam sie obawiac czegos powaznego? Prosze o odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno odpowiedzieć bez badania co to może być. Zapewne to nic niepokojącego. Może przeszła Pani miejscowy stan zapalny skóry (gruczołu łojowego) po którym pozostała taka zmiana pozapalna. Najlepiej w sposób planowy skonsultować się z dermatologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Dziekuje bardzo za odpowiedz, zapewne przy nastepnej wizycie w Polsce skonsultuje to z lekarzem bo w kraju w ktorym mieszkam lekcewaza takie sprawy...(chociaz sie nie zapowiada ta wizyta zbyt szybko dlatego wolalam zapytac tu, na forum). Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.