Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Paulina

Niezdiagnozowany ból brzucha, gorączka i nudności, wyrostek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina
Od 3 dni boli mnie brzuch w prawym dole biodrowym, byłam u lekarza pierwszego kontaktu ,dał mi leki przeciwbólowe i powiedział że jeśli nie przestanie boleć to mam się zgłosić.Stwierdził że to raczej nie wyrostek ale od wczoraj mam gorączkę i nudności .Nie wiem co mam robić.proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli obecnie dalej występuje ból brzucha, pojawiła się gorączka i są nudności trzeba udać się do szpitala, gdzie jest ostry dyżur. Bez badania bezpośredniego przez lekarza w chwili obecnej i być może dodatkowych badań laboratoryjnych i obrazowych się nie obejdzie. Nie postawie Panu diagnozy na podstawie przedstawionych dolegliwości, a moga to być objawy zapalenia wyrostka robaczkowego (być może).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina
Tak ból w tej chwili jest ale nie aż tak silny wzięłam dzisiaj 4 tabl przeciwbólowe.Myśli Pan że konieczna jest interwencja w szpitalu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
O tym musi Pani sama zadecydować. Bez badania trudno mi udzielać jakichkolwiek wskazówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.