Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Skórka nie schodzi z napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam, mam 14 lat. W ogóle nie mogę zdjąć napletka (no maksymalnie, to tyle by zobaczyć samą główkę). Boję się, czy będzie mi to przeszkadzać w późniejszych stosunkach? Jak to wyleczyć (mam nadzieję, że operacja nie będzie konieczna)? Będę wdzięczny za odpowiedź, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trzeba o tym fakcie powiedzieć rodzicom i pójść na konsultacje do chirurga dziecięcego. Niestety, ale w Twoim wieku być może będzie tylko skuteczne leczenie operacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Hmm, a jeśli nikomu nie powiem - przetrzymam ten fakt (np. do 17 roku), czy będzie możliwa operacja (czy nie będzie za późno)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Po co ten fakt ukrywać. Im wcześniej zacznie się leczyć tym lepiej. To normalna sytuacja zdarzająca się u wielu chłopców. Nie ma powodu do wstydu. Najlepiej porozmawiać o tym z ojcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Niby tak :) Ale załóżmy, jak zacznę to leczyć w 17-18 roku życia (będzie możliwe wyleczenie)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.