Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Gruźlica jelit, lambioza, toksoplazmoza?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
*We wrześniu ub. roku zachorowałam. Pierwsze objawy to biegunka i bule brzucha. W dalszym okresie spadek masy ciała, osłabnięcie. Przeszłam wszelkie mozliwe badania podczas kilkukrotnych pobytach w szpitalu i w klinice gastroenterologicznej. Na swej drodze spotkałam wspaniałych lekarzy, którzy naprawdę chcieli mi pomóc. Wyniki wykazały mi do tej pory kilka chorób-lambiozę, toksoplazmozę, gruźlicę jelit. Czy jest możliwe aby mieć jednocześnie tyle chorób? Czy te wyniki nie są z jakiegoś powodu sfałszowane? W chwili obecnej przechodzę półroczne leczenie gruźlicy. Efekt jest taki, że po 4 miesiącach kuracji czuję sie coraz gorzej. Myślę, że na gruźlicę leczę się niepotrzebnie..Dowiedziałam się że 70% społeczeństwa ma w organiźmie uśpione prątki gruźlicy a umierając nigdy się o tym nie dowie. Nowoczesne metody wykazuja jednak obecność prątków i sugerują chorobę. Czy ktoś mógłby na ten temat mi coś przekazać? Podzielić się doświadczeniami? Podpowiedzieć?* Tekst jest w cudzysłowiu ponieważ jest napisany przez moją mamę. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Pozdrawiam Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
Złe wyrażenie. Słowo sfałszowane powinno być w cudzysłowiu ponieważ chodziło mi o to czy wyniki mogą wyjść źle np przez chorego zęba...Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.