Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Ból przy ściąganiu skórki w czasie wzwodu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Mam 16 lat i w czasie spoczynku moge bez problemu zsunąć skórkę z mojego penisa. W czasie wzwodu ta czynność przychodzi z ogromnym bólem, a i tak odkryta jest tylko mała część żołędzia. Mam pytanie co to za choroba i jak ją leczyć? Dodam że jak zsunę skórę z mojego prącia w czasie spoczynku zaraz wraca na swoje miejsce, nie zatrzymuje się na rowku. Może mam zbyt małego żołędzia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Na pewno o tym fakcie na [początku trzeba poinformować rodziców (pokazać to głównie ojcu). Taki stan sugeruje występowanie zbyt krótkiego wędzidełka napletka. Nie ma metody zachowawczej leczenia tej przypadłości. Leczy się to zabiegowe wykonując odpowiednią plastykę wędzidełka co doprowadza do jego wydłużenia. tym problemem najlepiej skonsultować się bezpośrednio z urologiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Facet
Być może jest to stulejka,czyli za mały obwód napletka uniemożliwiający ściągnięcie go w czasie wzwodu.Koniecznie udaj się do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Podobno , matka powiedziała mi że jak byłem mały to byłem badany na stulejkę. Więc sądze żę to jednak zbyt krótkie więdzidełko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.