Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mariusz

Okręcenie się jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariusz
Witam, czytałem już kilkanaście tematów, lecz nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi, a myślę, że z tym pytaniem mogę się skierować właśnie tutaj: Dzisiaj rano (6.08.09r.) wstaje z łóżka i czuje silny (może nie aż tak bardzo ale jednak silny) ból przy prawym jądrze. Głównie miało to miejsce przy dotykaniu. Spostrzegłem, że jest jakby inne - wydawało mi, że się okręciło, gdyż nasieniowody miałem nie z tej strony co zawsze. Wziąłem lekko odkręciłem na swoją pozycję i ból zniknął. Co jakiś czas (w tym samym dniu) od tego momentu pobolewają mnie (leciutko, no ale jednak da się zauważyć) naczyniowody. Czy wszystko jest w porządku skoro wydaje mi się, że tak jest i właściwie jak to się mogło stać, że obudziłem się właśnie z takim bólem. Bardzo się tego boję, jako że kiedy byłem młodszy po uderzeniu piłką cofnęło mi się jądro (lewe). Miałem operację, a lekarze stwierdzili, że wszystko jest w porządku. Dodatkowo (tutaj także nie znalazłem odpowiedzi) przy bardzo zimnej wodzie prawe jądro się cofa na sam koniec worka mosznowego (można by rzecz, że je opuszcza by chwilę potem wrócić ~parę sekund) także jakby dało radę to proszę o jakąś sugestię, ew. stwierdzenie czy wszystko jest ok, i czy mogę mieć problemy z płodnością w przyszłości (mój wiek 18).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Problem może wynikać ze zbyt dużej mobilności jądra. Być może trzeba takie jądro ustabilizować. Jednak najpierw powinien zbadać Cię urolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.