Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adrian

Lekki bóle brzucha, czy to wyrostek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrian
Witam. Mam 15lat. Od rana odczuwam lekko zauważalne bóle prawej części brzucha. Czasami ból w ogóle zanika, a czasami sie pojawia. Jest to bardzo lekki ból, jednak miejsce wskazuje na wyrostek. Mam apetyt, brak wymiotów nudności itp. Oprócz bóli wszystko OK. Czy istnieje podejrzenie zapalenia wyrostka? Gdy unoszę prawą nogę to ból się pojawia lecz, gdy kaszle to nic. Ból jest na prawdę lekko odczuwalny. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Raczej objawy nie wskazują na zapalenie wyrostka robaczkowego. Ostatecznie jednak musi wykluczyć to chirurg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość j23
może to jakieś naciągnięcie mięśnia jak by bolało to zrób badania moczu to może byc od pęcherza moczowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariusz
Mam 19 lat odczuwam delikatne bóle brzucha z prawej strony,trwa to już około mies.. gdy podnoszę nogę jest wszystko ok nie wymiotuje z apetytem jest średnio ale nienajgorzej, czy to wyrostek?? Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patrycja
ja mam tak samo lekki ból od wczoraj wieczora ale poczekam do jutra zobaczymy co będzie jak nie *przestanie to pujde do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
najlepiej odwiedzic lekarza,mam 19 lat. mnie bolało lekko podczas przeziębienia . A pozniej gdy szedłem do pracy teź zaczeło bolec poszedłem do lekarza i znalazlem sie w szpitalu musialem sie wykąpać ich pseudo płynie pobrali mi duzo krwi,ogolili brzuch i pojechalem na blok oper. 2 doby po leze w 1 pozycji bo boli !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.