Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość patryk

Bóle jądra i od pępka po skosie w dol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk
Witam od pewnego czasu mam bole prawega jadra lekkie taki puls czasami nie boli wcale ,czasami boli mnie od pepka po skosie w dol takie kucie po jakim czasie ustaje...czesto chodze na silownie podnosze ciezary ale zawsze uzywam pasa ochronnego...wszystko jest ok moge dalej cwiczyc,tem w normie mam apetyt itd... chodz po silowni te bole zwlaszcza puls prawego jadra jest bardziej odczuwalny,zas gdy mam przerwe w silowni z regoly weekend bol ustepuje,sprawdzilem jadra sa takiej samej wielkosci chodz lewe jest znacznie nizej od praweg ale mysle ze to norma?czy to jakis rodzaj przepukliny czy badz jakies zapalenie?prosze o jaka kolwiek porade coz to moze byc i do kogo sie moge w przyszlosci zglosic?pozdrawiam i dziekuje za porade...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Asymetria jąder oraz ich położenie są normalnym zjawiskiem. Być może objawy są wynikiem żylaków powrózka nasiennego lub niewielkiej torbieli niewyczuwalnej podczas dotyku. Przepuklinę na pewno by Pan zauważył. Najlepiej skontaktować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.