Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Niezdiagnozowane krosty, guzki na twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia
Od 5 lat jeżdżę po rożnych lekarzach. Zaczęło się od pojawienia wielkiej krosty z której sączyła się ropa. Dermatolog powiedział mi na pierwszej wizycie że to rak nie robiąc żadnych badań po 20 min zmienił zdanie i stwierdził że to nietypowy trądzik,dał leki po których trafiłam do szpitala. I tak za każdym razem było gdy zmieniałam lekarza i leki.Przez ostatnie kilka miesięcy każdy lekarz rozkłada ręce i nie wie co zrobić. Ja już nie mam siły i nie wiem gdzie się udać. Dodam że te zmiany na twarzy mnie bolą i że są twarde.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno mi określać co się może dziać skoro już tylu lekarzy widziało i nie może sobie z tym poradzić. Radzę z tym problemem udać się do jakiegoś ośrodka klinicznego zajmującego się dermatologią. Być może to jakiś rzadki rodzaj choroby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Można również udać się do dermatologa, który pracuje w takiej klinice. Jest to szybszy sposób. W Warszawie jest parę dobrych lekarzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
A coś więcej na temat tych lekarzy? Jakieś adresy, telefony? Chciałabym się dowiedzieć co tak naprawdę mi jest.Dziękuję z góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia
A można gdzieś znaleźć numer telefony? I jakoś szybko się umówić? Tylko że ja mieszkam daleko od Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.