Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wanda

Nieskuteczne leczenie Helicobacter pylori

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wanda
Witam! Mam 55 lat. Od 2007r leczę się u jednego lekarza na zapalenie żołądka. Miałam robioną 2 razy gastroskopię i wykazała zapalenie żołądka, a dokładnie: gastritis chronica (++) activa(+) et erosiva, atrophia glandularum(+) metaplasia intestinalis(-) bakterie spiralne odpowiadające Helicobacter pylori(+) test urazowy ujemny Początek leczenia był antybiotykiem. W sumie brałam juz: contoloc 40, helicid, klacid, duomox, Fromilid i jeszcze jakiś lek na literę L (Lami...). Jak do tej pory leczenie nie dało żadnych efektów. Jak bolało tak nadal boli. Nie palę, nie piję, w miarę dbam o dietę. Proszę o poradę dot. dalszego leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Radziłbym w takiej sytuacji po raz kolejny wykonać kontrolną gastroskopię. Z wynikiem gastroskopii (i testu ureazowego - test poprzedni nie świadczył o zakażeniu bakteryjnym) lub/i ewentualnych badań histopatologicznych udać się do specjalisty w zakresie gastroenterologii. On powinien zająć się kompleksowo Pani leczeniem po otrzymaniu świeżych badań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margg
Ciężko coś sitwierdzić przez internet. Proszę udać się do gastroenterologa i kontynuować badnia. Powinno było przejść po pierwszym antybiotyku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.