Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ola

Przewlekłe zapalenie żołądka po infekcji grypopodobnej?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola
Witam!jakieś 2 miesiące temu miałam objawy grypopodobne - bół mięśni i stawów,ból głowy , uczucie rozbicia, katar.Po 3 dniach obj. ustapiły a ja od tej pory byłam bardzo słaba, nic nie umiałam zjeść - uczucie pełnego nadbrzusza i odbijanie powietrzem.Zaczęło robic mi się słabo,jakbym miała zaraz zemdleć.Dołaczyło sie drętwienie różnych części ciała gł.obwodowych, oraz uczucie braku tchu, jakby mi ktos usiadł na przeponę.Po szeregu badań m.in.kardiologicznych, neurologicznych, tarczycy itd w końcu zrobiono mi gastroskopie - wynik hist-pat :Hyperplasia foveoralis mucoae diffusa.gastritis chronica mediocris gradus.Metaplasia intenstinalis microfocalis (circa 2%GLANDULARUM).Moje pytanie - jak bardzo jest to poważne i czy jest szansa na wyleczenie .Dodam że 4 tydzień jem Omeprazol, wynik na H.pylori z krwi i gatroskopii ujemny.Dziekuję za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Oznacza to przerost dołeczków żołądkowych błony śluzowej. Przewlekłe zapalenie żołądka średniego stopnia. Metaplazja jelitowa. Jest szansa na wyleczenie, wymaga to jednak stosowania się do zaleceń lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola
czy przyczyna w tym wypadku może byc wirusowa?No i jakie są zwykle zalecenia lekarza bo ja teraz wyjeżdżam na 2 tyg za granicę a wizytę mam dopiero 17 sierpnia.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Stan obecny śluzówki żołądka nie ma nic wspólnego z zakażeniem wirusowym. Zapewne lekarz zwiększy dawkę leku lub zmieni jego rodzaj. Dobrze by było zastosować dietę jak w chorobie wrzodowej żołądka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.