Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość doda

Czy to ciąża? brak okresu i żółte upławy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doda
mam ogromny problem, 5 maja kochałam się z moim mężem do końca , 7 maja dostałam normalnie okres ( przy czym móiwę od razu że okres mam co 1,5 miesiaca- strasznie nieregularnie) od tego czau nie mam okresu to już jest 12 tygodni od stosunku ??? tydzien temu robiłam test ale wieczorem wyszedł negatywnie, najgorsze jest to że ja o t ym panicznie myśle że jestem w ciązy:(:( na dodatek mam zpalenie pecherza i jakieś zółte upławy, pomóżcie , czy jeastem w ciązy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jeśli test wyszedł negatywne można z prawie 100% pewnością powiedzieć, że nie jest pani w ciąży. Radzę powtórzyć test z moczu porannego i skontaktować się z ginekologiem z powodu upławów (doszło do jakiegoś zakażenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niunia552
Ja mam Tak samo,tylko żadnego zapalenia nie mam,testu nie robiłam ponieważ boje się wyniku-jestem jeszcze zbyt młoda na dziecko... Mój chłopak chciałby aby to była Ciąża,ale ja mam teraz zbyt dużo problemów na Dziecko... No cóż teraz to tylko poczekać jeszcze trochę i zrobić test...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość koko
Ja mam taki problem. Miesiączkę mam co 30-32 dni. Jest 37 dzień cyklu i miesiączka spóźnia mi się 5 dnień. Kocham się z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale kończy we mnie tylko przed okresem w dni niepłodne. Robiłam test 2 dni temu i wyszedł negatywny, kiedy powinnam zrobic kolejny? Dodam, że pojawiły sie u mnie żólte upławy o niezbyt przyjemnym zapachu. Czy jest możliwość ciaży, czy może spóźniać mi się przez te upławy czyli jakąś infekcje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Robiłam test 2 dni temu i wyszedł negatywny, kiedy powinnam zrobic kolejny? - za około 2 tygodnie Czy jest możliwość ciaży, czy może spóźniać mi się przez te upławy czyli jakąś infekcje? - to raczej jakaś właśnie infekcja, wtedy mogą wystąpić zaburzenia miesiączkowania, trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.