Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przyrastanie napletka po zabiegu stulejki z częściowym usunięciem napletka


Gość Marek B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 30 lat. Własnie minał 2 tydzien od zabiegu stulejki. Własciwie był to zabieg stukejki z częsciowym usunięciem napletka, wydłuzeniem wędzidełka i usunięciem przyrostów. Wszystko było ok. Juz po pierwszym dniu od zabiegu zacząłem cwiczyc i robie to do dzis, ale mam jeden problem, otóż kiedy odciągam napletek w czasie wzwodu po prawej i lewej strone mam jakby przyrosnięty napletek do rowka miedzy zołedzia a członem penisa. Widac nawet takie małe fałdy, które jakby sie zawijaja do tego przyrostu. od górnej strony i od dołu wszystko gra, ale podczas wzwodu gdy chce sciągnąć napletek to wtych miejscach tak jakby napletek naciągał żołądz i boli. Przyrosty te sa okoł 5-7 mm szerokie. Mysle ze stało sie to podczas gojenia, poniewaz wczesniej miałem przyrosty w tych miejscach i widocznie za delikatnie cwiczyłem i przyrosło na nowo. Czy jest mozliwe w jakis naturalny sposób odwrócenie przyrostów jesli zabieg wykonany był 2 tygodnie temu. powiem jeszcze ze uzywałem żelu Solcoseryl, moze to miał jakis wpływ. Przy zsunięciu napletka skóra zatrzymuje sie zaraz za koncem zoledzi i od góry i od dołu chciała by zejsc jeszcze mocniej, ale te przyrosniete boczki blokują ja, przez co zołądz nie jest tak wyrazista, czyli krawedzie w tych miejscach sa jakby zlane z członkiem. Prosze o odpowiedz, dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Możliwe, że doszło do ponownego zrostu. W zasadzie trudno to stwierdzić. Musi Pan udać się do tego samego chirurga, który wykonywał zabieg. Raczej Solcoseryl nie miał wpływu na powstanie zrostów. Nie ma również skutecznego leczenia oprócz zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×