Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mat

Czerwone plamki na penisie i napletek nie chce zejść z żołędzia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mat
Po pierwsze pojawiły sie na penisie czerwone plamki.(wygląda jak grzybica.Takie rozległe niekształtne i lekko narośnięte na penisie) Bardzo swędziały ale posmarowałem to Sudocremem i nie swędzi już. Ale plamki są ciągle. Po drugie napletek nie chce zejść z żołędzia. Tzn. jest ciasny i boli jak ściągam. To jest tak jakby taki ciasny pierścionek na nim. Skura tam jest bardzo sucha i lekko pęka. Jak biore prysznic(pływam w jeziorze) i jest on mokry jest wszystko ok. Moge ściągać skórke i nie boli. Ale zaraz znów jest suchy i swędzi. Miejsce to jest czerwone. Po trzecie przy samym wylocie na żołędziu mam czerwoną kropeczke. Jest przedzielona na pół *wylotem*. Jest troszke twarda wydaje mi sie. Ale nie jest wypukła ani coś takiego. Poprostu jest zaczerwienione. Wszystko pjewiło sie jakiś tydzien temu. Mam 20 lat i uprawiałem seks już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Z tego co piszesz wynika, że masz stulejkę. Po drugie opisywane objawy mogą wskazywać na reakcję alergiczną lub infekcję grzybiczą. Musisz udać się z tymi dolegliwościami do urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mat
Stulejka?? Tak odrazu poprostu. Mi sie jednak wydaje że uczulenie czy coś. Tylko nie wiem co to jest ta czerwona kropeczka na *wylocie* .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.