Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powikłania po laparoskopowej fundoplikacji sposobem Nissena z implantacją siatki


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem po laparoskopii przepukliny rozworu przełykowego (fundoplikacja). Operacja miała miejsce 18 stycznia. Niby było wszystko ok ale przy wizycie kontrolnej lekarz zapisał mi Dexilant 60mg oraz Prokit 50mg. Ciągle odbija mi się bez względu czy coś zjem czy napije się. Rano wstaje zawsze wita mnie beknięcie jak po wypiciu szklanki gazowane wody. Beknięcia są głośne ( nie panuje nad większością) i nie mają posmaku,jakby sam gaz. Gazy również wychodzą druga stroną...koszmar. Czasami odczuwam mdłości i ciężkość w żołądku. Częściej czuję jakby miała kolkę,jakby ktoś mnie w pasie ściskał pasem. W dodatku pojawiła mi się po laparoskopii (podobno tak bywa) przepuklina pępkowa. Na chwilę obecną już mam datę pojawienia się w szpitalu. Zakwalifikowali mnie do operacji przepukliny pępkowej 13 kwietnia. 30 marca RTG z kontraktem mnie czeka oraz 5 kwietnia czyli tydzień przed pojawieniem się w szpitalu , wizyta u lekarza prowadzącego w poradni przyszpitalnej. Jestem psychicznie zmęczona tym ciągłym odczuwaniem bólu,bekaniem. Jestem ciekawa czy naprawią teraz mnie już w pełni ostatecznie ponieważ na chwilę obecną mam dość. I wytłumaczenie ,,że czasem tak bywa,, nie uspokaja mnie.

Jeśli ktoś ma podobnie proszę o odpowiedź na mój wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×