Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg chirurgiczny czy ćwiczenia na stulejkę?


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam kilka zdjęć, żeby ktoś z większym doświadczeniem wypowiedział się na mój temat. Proszę mi powiedzieć czy to wygląda jak stulejka do operacji czy da się to wyćwiczyć? Zaznaczam, że jako mały chłopiec miałem zdiagnozowaną stulejkę i poddano mnie zabiegowi. W stanie spoczynku napletek schodzi bez problemu. We wzwodzie tylko lekko odchyla się. Trzeba mu pomoc ręką. Nie stwarza to żadnego problemu, bo schodzi dość łatwo, ale tworzy mi się taki pierścień jak na zdjęciu. Dodam, że nie czuję bólu ani ucisku, jedyny problem to to, że prezerwatywa nie chce łatwo się zakładać, bo blokuje się na tym pierścieniu. No i mimo wszystko napletek najchętniej zsunąłby się na żołądź, gdy tylko poruszam nim w pochwie albo zacznę się masturbować. Nie mówiąc już o tym gdy jest w stanie spoczynku. Wtedy po chwili sam spada. Czy powinienem zrobić zabieg jeszcze raz? PS. Czy napletek musi się sam zsuwać z żołędzi w czasie wzwodu czy trzeba mu pomagać zwykle tak jak u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Z opisu Pana przypadku i załączonych zdjęć nie wynika w żaden sposób, żeby była to stulejka. Nie wymaga taki stan leczenia operacyjnego. W przypadku niewielkiego dyskomfortu możliwe, że ćwiczenia napletka zlikwidują ten problem. Napletek nie musi samoistnie zsuwać się z żołędzia penisa, czasami trzeba w tym mu pomóc. Jeśli ma Pan wątpliwości należy skontaktować się bezpośrednio z urologiem, który po badaniu bezpośrednim zaproponuje dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×