Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jan

Stan zapalny jądra po usuwaniu wodniaka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jan
23 września milem ściągany plyn z wodniaka jądra.Takich zabigów w swoim życiu mialem kilka i zawsze bylo dobrze.Teraz prawa cześć moszny jest obrzęknięta ,różowa,a sama moszna gruba i wielka jak pięść,i bardzo boli.Do tego mam podwyższoną temperaturę.Boli mnie w pachwinie i prawa strona uda.Przyjmuję Dyxocyclinum i Ibuprofen.Martwi mnie ten stan.Nadmieniam,iż mialem operacyjnie usuwany wodniak,a ze byl wielokomorowy,to się odnowil.Czy to jest stan zapalny,czy tez co innego mi się przyplątalo?Proszę o radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Z tego co opisujesz niestety wynika,że jest to zapalenia jądra. Musisz skonsultować się jak najszybciej z urologiem. Utrzymaj leczenie antybiotykiem i środkiem przeciwbólowym. Zrób okład z altacetu, jądra unieś wyżej (obcisłe majtki, a gdy leżysz ręcznik pod mosznę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sala
moj maz ma prawie od miesiaca obrzek linfatyczny moszny i pracia ,moszna jest tak duza jak u slonia, zapisl lekarz tatletki zioloew cyklo 3 fort ponoc rewelacyjne ale ja zadnej rewelacji nie widze,a co dalej nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.