Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Radek

Guzek na przedramieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radek
Na moim lewym przedramieniu mam guzek. Znajduje się w polowie dlugosci ręki po zewnętrznej stronie. Usytuwowany jest poprzecznie. Praktycznie nie boli(czuć momentami lekkie swędzenie). Odczuwany jest przy badaniu palpacyjnym(przy badaniu w strone dloni zjezdzajac palcami odczuwam zjechanie w *dołek*, natomiast w druga strone jest on nieodczuwalny). Guz nie ma styczności z kością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być np. włókniak lub tłuszczak. Bez badania jednak trudno to stwierdzić. Najlepiej przy okazji wizyty u lekarza pokazać mu zmianę skórną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dagmara
Dzień dobry. Mam 20 lat i niedawno wykryłam u siebie na przedramieniu od wewnętrznej strony guzek wielkości 2 cm. Nie przemieszcza sie lecz gdy go dotykam boli. Wcześniej miałam juz wycicany guzek (gruczolako-włókniak) z piersi i tzw.*kaszaka* z głowy. Martwi mnie ze to moze mieć jakiś związek, z poprzednimi guzkami. Bardzo proszę o odpowiedź i poradę do jakiego lekarza mam iść? Czy potrzebne mi sią jakieś skierowania? A jeśłi tak to od jakiego lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna
dzis stwierdzono u moje mamy włókniaka na przedramieniu lewej ręki, zgłosiła to lekarzowi poniewaz zaczęło to boleć z promieniowaniem do ramienia i palców ,lekarz bez badań zaproponował mamie zabieg ,czy ma się zgodzic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.