Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Krystian

Powikłanie po zapaleniu jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian
Witam niedawno wyleczylem zapalenia jadra. jadro powrocilo do normalnych rozmiarow ale pozostalo na nim takie zgrubienie z przodu( tz od strony penisa) podejzewam ze to jest najadrze. jest ono twarde i powiekszone wraz z (prowdopodobnie) nasieniowodem na krotkim odcinku. nie wiem co to moze byc nastepna wizyte mam za jakis czas a nie wiem czasem czy nie udac sie szybciej do lekaza. czy to moze byc jakies powiklanie po zapaleniu?? i czy mozna po zapaleniu uprawiac sex tak jak przeddtem czy trzeba zachowac wstrzemiezliwosc przez jakis okres ?? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Niestety taki stan jak powiększenie najądrza może być spowodowane stanem pozapalnym. Prawdopodobnie najądrze już nie wróci do prawidłowego kształtu i wielkości (zwłóknienia pozapalne). Ale najlepiej skontrolować to u urologa. Sex można uprawiać po najlepiej około 2-3 tygodniach od ustapienia stanu zapalnego jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Raczej nie powinno byc klopotów, ale może doprowadzić do nawrotu zapalenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.