Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Czy to może być zapalenie wyrostka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
2 tygodnie temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego.W badaniach nie było większych zmian. Po podaniu kroplówek bóle ustąpiły i po 4 dniach wyszłam do domu. Mam też cukrzycę jestem na insulinie, tylko że te cukry nie są dobre.Od dwóch dni objawy znowu wróciły mam biegunkę i nudności. Czy mam zgłosić się do lekarza? Czy to wyrostek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trduno bez badania powiedzieć czy to wyrostek. Jeśli objawy są niepokojące to warto zgłosić się do chirurga. Przy cukrzycy takie objawy nie powinny być lekceważone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Dziękuję za odpowiedz. Ale dziwi mnie bo przeczytałam że przy wyrostku jest to bardzo silny ból a u mnie przebiega to inaczej. Boli mnie też prawa noga i trudno mi chodzić Nie wiem co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Witam mam 13 lat . Od 3 dni boli boli brzuch nad pępkiem przy poruszaniu i nad biodrem gdy naciskam. Ból na biodrem jest kujący. Nie wiem co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.