Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Adam z Częstochowy

Nie mogę naciągnąć skórki na penis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam z Częstochowy
Mam 20 lat i mam problem z penisem a dokładnie z naciąganiem skórki i nie umiem naciągnąć bo to boli trochę, byłem z tym u lekarza (chirurga w szpitalu) ale lekarz powiedział mi ze nic takiego nie widzi oczywiście podczas spoczynku skórka mi schodzi sam lekarz sprawdził ale to z bólem;/ ale jak podczas wzwodu to już nie aż tyle tylko tak trochę mniej niż połowę. Czy mam się martwić z tym?chciałbym żeby ten problem już minął na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eryk
Naciągaj go w ciepłej wodzie, nawilżeniu aż się rozciągnie i nie będzie problemu ze bólem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xxx
Czy to zawsze pomaga w takich sytuacjach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Eryk
Zwykle pomaga, lepiej popróbować niż od razu na operację iść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adam z Zielonej Góry
Mam 14 lat mam ten sam problem nie mogę naciągnąć skórki. */ Spróbuje naciągać w ciepłej wodzie może coś pomorze *]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pawel
Ja tez mam taki problem mam 14 lat a niemoge naciagnac skorki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Dzień Dobry. Mam 16 lat i mam problem z penisem.Polega on na tym iż mój penis w zwisie przeważnie naciąga się normalnie jednakże niekiedy występuje ból. Natomiast gdy mój penis jest w pozycji stojącej jest już gorzej. Bardzo rzadko zdarza się tak aby mój napletek zszedł poniżej żołędzia przy czym na dodatek doznaje bólu. Prosiłbym o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BoCian
Witam ja mam 15 lat i mam taki sam problem jak wy. Dziękuje za radę sprubuje w ciepłej wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciej
W stanie spoczynku mogę normalnie zdejmować skórkę z żołędzia, lecz w czasie erekcji ona już nie chce zejść. Czy to jest stulejka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tak to jest stulejka. Najlepiej skontatkować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz z Wroclawia
ja mam 13 lat :) no i jak to powiedzieć nie gdy jestem blisko naciągania zaczyna mnie bolec co mam zrobić sprobowac to z ciepla woda az samo pusci . bo dokaladnie mam problem z nacoagnieciem, nigdy nie mylem, napletka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
Mam 12lat i nie moge naciagnac skórki bo to bardzo boli co mam z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ukryte
EEee ja mam hyba 12lat i naciagam w 10sek fajne uczucie najperw musi stanąć najlepiej oglądać red tube polecam *D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patryk
ja mam 12 lat i niemoge naciognoc skurki zeby widac grzyba co mam robic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Konstanty
Czesc mam 14 lat i mam ten sam problem :( Czy moge to robic podczas prysznicu lejac ciepla wode na penisa i naciagac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Witam mam 12 lat i tez nie moge naciagnac skorki jak moj czlonek mi stoi kiedys czytalem taka ksiazke.. bylo tam napisane o pewnych fazach-tzn. pisalo ze to w wieku dorastania jest normalne i ze niby mam 3faze z 5^^,lecz nie jestem pewien czy to prawda... Bardzo bym prosil o pomoc bo naprawde sie martwie*(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arkadiusz
gdy naciagam skorke ponizej zoledzia to zostaje a gdy penis mi staje to sama nie schodzi?prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kapi
Też mam 13 lat i nie chce mi się naciagnąć skórka co najwyzej dojdzie do polowy a potem juz boli mzliwe ze w porownaniu kutasa do napleta jest jakis prblem bo kapelusz mam spory :D :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mati
Witam. Mam 17 lat i nie mogęnaciągnąć skurki na napleta ,myśle że jeden z powodów była moja masturbacja gdyż spermę niektórzy wycierają w papier itp.. a ja walę w gacie i na penisie mam trochę chropowatą skurke proszę o pomoc bo się boję że dziewczyna mnie wyśmieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miki..
Witam ma 13 lat.Ja ma taki sam problem jak wy jak nie moge naciągnąć skurki od penisa kiedy mi staje to żądło mi sie nie pokazuje, a sperma nie leci tylko troche widać białom maż co ma robić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daniel
Ja mam 15 lat i też mam problem , probowalem pod ciepłą wodą i to nic nie daje ból jest przeszywający :( Najlepiej pod zimną z początku zaboli ale lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adi
Witam. Mam 13 lat i gdy mi stoi naciągam do polowy zoledzia. Nie boli ale boje sie naciągać dalej. Mam sie tym martwic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomus:-)
ja mam prawie 15 lat i tez nie moge naciagnac naskorka ale sproboje pod ciepla woda podobno pod ciepla woda skora sie naciaga to sprobuje:):-) Ale mysle ze pomoze:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość smutny
Ja mam 14 lat i też nie mogę bo strasznie boli i mi na dodatek krew jescze leci i byłem u urologa i mi kazał naciągać ale nie moge bo ból jest straszny, Jak mi lekarz naciąnął to myślałem że sie zesram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rafi
Hmm... Mam podobny problem, gdy naciągam zaczyna boleć- mam dużego żołędzia i co mam robić? Spróbuję pod Ciepłą i zimną wodą ale nie jestem do tego przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.