Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nie mogę naciągnąć skórki na penis


Gość Adam z Częstochowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam z Częstochowy

Mam 20 lat i mam problem z penisem a dokładnie z naciąganiem skórki i nie umiem naciągnąć bo to boli trochę, byłem z tym u lekarza (chirurga w szpitalu) ale lekarz powiedział mi ze nic takiego nie widzi oczywiście podczas spoczynku skórka mi schodzi sam lekarz sprawdził ale to z bólem;/ ale jak podczas wzwodu to już nie aż tyle tylko tak trochę mniej niż połowę. Czy mam się martwić z tym?chciałbym żeby ten problem już minął na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Mam 16 lat i mam problem z penisem.Polega on na tym iż mój penis w zwisie przeważnie naciąga się normalnie jednakże niekiedy występuje ból. Natomiast gdy mój penis jest w pozycji stojącej jest już gorzej. Bardzo rzadko zdarza się tak aby mój napletek zszedł poniżej żołędzia przy czym na dodatek doznaje bólu. Prosiłbym o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukasz z Wroclawia

ja mam 13 lat :) no i jak to powiedzieć nie gdy jestem blisko naciągania zaczyna mnie bolec co mam zrobić sprobowac to z ciepla woda az samo pusci . bo dokaladnie mam problem z nacoagnieciem, nigdy nie mylem, napletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 12 lat i tez nie moge naciagnac skorki jak moj czlonek mi stoi kiedys czytalem taka ksiazke.. bylo tam napisane o pewnych fazach-tzn. pisalo ze to w wieku dorastania jest normalne i ze niby mam 3faze z 5^^,lecz nie jestem pewien czy to prawda... Bardzo bym prosil o pomoc bo naprawde sie martwie*(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 13 lat i nie chce mi się naciagnąć skórka co najwyzej dojdzie do polowy a potem juz boli mzliwe ze w porownaniu kutasa do napleta jest jakis prblem bo kapelusz mam spory :D :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 17 lat i nie mogęnaciągnąć skurki na napleta ,myśle że jeden z powodów była moja masturbacja gdyż spermę niektórzy wycierają w papier itp.. a ja walę w gacie i na penisie mam trochę chropowatą skurke proszę o pomoc bo się boję że dziewczyna mnie wyśmieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma 13 lat.Ja ma taki sam problem jak wy jak nie moge naciągnąć skurki od penisa kiedy mi staje to żądło mi sie nie pokazuje, a sperma nie leci tylko troche widać białom maż co ma robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lat i też nie mogę bo strasznie boli i mi na dodatek krew jescze leci i byłem u urologa i mi kazał naciągać ale nie moge bo ból jest straszny, Jak mi lekarz naciąnął to myślałem że sie zesram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×