Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość szczurek222

Ponowne żylaki powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczurek222
Witam mam 23lata ,przeszłem operacje na zylaki powruska nasiennego 4 lata temu . zastosowano leczenie/Ligatura venae spermatici sin. Palomo./ja moge powiedziec ze niedługo po operacji żylaki powruciły a lekarz powiedział ze jak nieboli to zebym tego nieruszał. odczuwam uczucie dyskomfortu i cieżkosci niekiedy kłucie od początku choroby.boje sie troche czy bende mógl zostac ojcem ................

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej wykonać badanie nasienia. Wtedy przekonasz się jaka jest jego jakość i jekie jest prawdopodobieństwo Twojej płodności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
jak usunąć zylaki? ma sie tylko z lewej strony? przy usuwaniu zylaków odcina sie tylko kawałek skóry? da sie usunąć całe zylaki powrózka naisenniego? proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrian
zylaki ma sie tylko z lewej strony jądra? ile trwa operacja? da sie usunąć całe zylaki powrózka nasienniego? bede płodny? proszę o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gumiś
Tak, żylaki występują tylko z lewej strony, jeżeli wystąpiłoby zgrubienie koło prawego jądra mogłoby być prawdopodobieństwo raka. Z tego co wiem, operacje są przeprowadzane laporaskopowo, a jeśli chodzi o płodność to trzeba zrobić badanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.