Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Michał

Czy to stulejka czy moje nadmierne obawy?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał
Witam, byłem u lekarza, gdyż podejrzewałem u siebie stulejkę. Mam 16 lat. Napletek ściąga się *prawidłowo* podczas stanu bez wzwodowego (gdy jest opadły), ale gdy jest w stanie wzwodu są z tym problemy. Schodzi spokojnie do połowy, niby nie boli, ale boję się dalej *ciągnąć*. Lekarz powiedział, że jest wszystko ok i to, że nie schodzi w stanie wzwodu może być spowodowane wiekiem i że z czasem ustąpi. No to jak myślicie, ustępuje to z wiekiem, stabilizuje się podczas sexu czy nie zmienia się. Czy to stulejka czy nieuzasadnione obawy? Proszę o konkretną odpowiedź *)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sch
Ja tez tak mialem, ale w czasie wzwodu wystarczy dopbrze nawilżyć żołądź i okrywający go napletek i minął problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na pewno trzeba trochę rozćwiczyć odciąganie napletka co pomoże uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Dla zainteresowanych jak mogą wyglądać choroby penisa zdjęcia, objawy http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.