Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kalina

Nieokreślone bóle brzucha i brak innych typowych objawów wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kalina
Mam 20 lat od co najmniej 10 dni boli mnie brzuch w prawym dole biodrowym, podejrzenia padły na jajnik jednak po konsultacji ginekologicznej zostały wykluczone, przekierowana zostałam na oddział chirurgiczny z podejrzeniem zapalenia wyrostka, analiza moczu wykazała podwyższone leukocyty, chirurg stwierdził, ze nie są tak wysokie żeby atakować chirurgicznie wyrostek zwłaszcza że nie mam *typowych* objawów, ale moja mama mniej więcej w moim wieku miała wycięty wyrostek gdyż był przerośnięty i również nie miała wymiotów czy gorączki, jednak chirurg nie zwrócił na to uwagi i wypuścił mnie do domu bez jakichkolwiek wskazań a w rozpoznaniu wpisał *nieokreślone bóle brzucha* nie zlecił mi żadnych dodatkowych badań, brzuch mnie nadal boli, czy są jakieś badania, które mogą pomóc w diagnozie? Wolałabym się jednak pozbyć tego bólu, gdyż bardzo utrudnia życie, oczywiście będę szukała pomocy w innym mieście niż moje zacofane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy zostało wykonane usg jamy brzusznej? Ból w takiej lokazlizacji może być jeszcze związany z ukladem moczowym skoro sprawy ginekologiczne zostały wykluczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kalina
USG wykazało niewielki torbiel w prawej nerce, oprócz tego żadnych zmian, biorę kolejny antybiotyk na zapalenie pęcherza ale ból nie ustępuje. Nie występowały u mnie żadne problemy z oddawaniem moczu, żadnych boleści czy innych problemów poza tym bólem brzucha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.