Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Łukasz

Ból przy ściąganiu napletka i inne problemy z penisem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz
Witam, mam problem i nie bardzo wiem co robic. Chodzi o to, że przy sciaganiu napletka odczuwam ból, nie schodzi on swobodnie podczas wzwodu i nie jestem w stanie go sciagnąc do końca, podczas stosunku, przy pierwszych ruchach, odczuwam ból, czasami zauważam że przy bólu pojawia sie krew, partnerka, czasami mówi, ze z pochwy wyleciała jej moj krew, czym to moze być spowodowane, prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może powodem dolegliwości jest zbyt krótkie wędzidełko. Trzeba skonsultować się z urologiem w tej sprawie,który wykona plastykę wędzidełka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Łukasz
Witam, byłem u urologa, juz jestem po zabiegu, troche mi podciął penisa, podszył. . no i teraz mam pytanie, bo lekarz mnie nie poinformował, jak długo po takim zabiegu należy sie wstrzymac od współzycia, prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lolo
Okolo 1,5 do 2 miesiecy zalezy jak ci sie beda rany goic powinienes sam wiedziec kiedy , jak bedziesz naciagal napletek bedziesz czul czy jest to stabilna konstrukcja czy lepiej troszke poczekac dluzej :) Najlepiej mogles usunac cale wedzidelko wtedy masz juz spokoj na zawsze ,juz sie nie zerwie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbyszek
Witam mam takie pytanie. Uprawiam ze swoja partnerka sex a cały czas myślę ze jestem prawiczkiem. Po prostu mój penis wygląda jak bym nadal był prawiczkiem. Znalazłem zdjęcia w internecie innych panów którzy są prawiczkami i ich penisy są takie same jak moje. Co mogę z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piter
witam mam taki problem ze mialem przerwe w sexie rok czasu i ostatnim razem gdy sie kochalem z partnerka czulem bul na penisie i napletek mi nie zszedl do samego konca a przy oddawaniu moczu zauwazylem na gurnej stronie male pekniecie napletka !!! dodam ze po kilku dniach pekniecie napletka zagoilo sie !!! czym to jest spowodowane i co mam zrobic czekam na odpowiedz dziekuje!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dominik
Witam , mam problem z penisem, nie chce samemu z chodzic napletek tylko ja muszę, i boli przy dotykaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paweł
dzień dobry. mam 20 lat. niedługo zacznę współżyć z kobieta i mam pytanie. chodzi o To że mój boję się że będę odczuwać ból podczas stosunku. w pełnym wzwodzie napletek jest cały ściągnięty i niby jest wszystko ok.. nie ma problemów ze ściąganiem go jak i z seksem oralnym .. ale widzę że gdy jest w pełnym wzwodzie to wedzidelko jest mimo wszystko mocno napięte i jak ciągnę napletek mocno w dol to odczuwam lekki ból. dziewczyna jest dziewica więc pochwa będzie tym bardziej ciasna.. i martwi mnie to że mogę mieć problem z wprowadzeniem go do pochwy ( że może być taki ból..). proszę mi także powiedzieć jak wyglądają zabiegi związane z podcinaniem lub usuwaniem wedzidelka ? proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin~~15
Hmm ktoś by mógł może i mi pomóc mam 16 lat w lutym.. i mam że tak powiem za mało skóry gdy mi stoi.. ogólnie jeszcze nie współżyłem ale myśle że niedługo do tego dojdzie. gdy ssuwam z żołędzia skórkę.. boli strasznie , nie wiem dlaczego mam problemy z założeniem jej z powrotem na członka , boje się co moge zrobić z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maciej
Mam proglem polega na tym ze mam proglemy ze sciagnieciem napletka odczuwam ból zaznaczam ze jestem 38 letnim prawiczkiem serio co powinienem zrobic Urolog poradził mi zebym udał sie do chirurga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario
A po co ma schodzić napletek do końca ,trzeba myć pałę pod napletkiem a podczas seksu to można się bzykać i zakrytym żołędziem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.