Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bartek

Sinienie palców u nasady po założeniu gipsu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek
Mam gips od 3 dni po zlamaniu kostki bocznej nogi.pojawilo sie sinienie u nasady palcow przy czym nie odczowam by gips byl za ciasny,nie odczowam mrowienia i mam czucie we wszystkich palcach oraz poruszam nimi bez problemu.czy to niepokojace i powinienem udac sie niezwlocznie do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tak najlepiej aby przyjrzał się temu lekarz. Sinienie może wynikać z nieprawidłowego założenia gipsu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BEATA
Mialam załozony gips ramienny(lokiec tenisisty) na 4 tygodnie,po sciagnieciu reka byla bolesna nabrzmiala,nie moglam nia ruszac.Po klliku dniach zaczela siniec ,w ciagu dnia kilka razy ,mialam zrobione usg dopplerowskie tetnic i zyl,wynik pozytywny,a reka nadal kilka razy sinieje i schodzi w ciagu dnia.CZY MOZE TO BYC PRZYCZYNA ZLE ZALOZONEGO GIPSU?Reka mnie w gipsie nie bolala.:(:(,CHODZE OD LEKARZA DO LEKARZA TERAZ JESZCZE ZOSTAL MI HIRURG NACZYNIOWY.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.