Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość obolały:((

Ból okolic lewego jądra i uda u kolarza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość obolały:((
Jestem kolarzem MTB niedawno byłem na maratonie i podczas zjazdów w terenie miałem kilka wywrotek przez kierownicę i na bok. od powrotu boli mnie okolice lewego jadra w kierunku nogi w duł do kolana i do kości ogonowej, nieraz tak zaboli że aż łzy mi lecą same jest to taki ból jak by ktoś mi wbijał igłę przeszywająca na wylot i zablokował w jednej pozycji mam problemy z siedzeniem jak i nie raz z lezeniem musze leżec w jednej pozycji bo jak roższerzam nogi to boli jak obracam sie na bok to booli i to bardzo, nawet jak członek mam w zwodzie to boli wtedy jeszcze gorzej z lewej str i od kości ogonowej w kierunku członka:(( usiłowałem wsiasć na rower by potrenować i nie dam rady boli, a boli w tym miejscu jak siada sie na rower i od połowy siodełka ku kierownicy jak się siedzi to straszny ból jak bym siedział na potłuczonych szkłach i gwoździach:( cała lewa strona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xtc
cos ponaciagales pewnie. poczekaj kilka dni a jak nie przejdzie to do lekarza. albo od razu do lekarza bo jajka wazna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Być może doszło do utworzenia się krwiaka. Najlepiej udać się do specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.