Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamo

Prawe jądro wpada do brzucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamo
Dziendobry panie doktorze. niedawno robiłem świece oraz gdy spałem na brzuchu z penisem ku górze, w obu przypadkach był wzwód pełny, prawe jądro przesuwa mi się ku przodowi i wpada do brzucha, chyba do kanału pachwinowego, jak mowilem zdarzyło mi sie tak 2 razy ale to jądro ogólnie pobolewa, zeby wyciagnac je z kanału musze przycisnac to miejsce i wpada do moszny, czy to normalne i mam sie nie przejmowac ? lekarz powiedział mi, ze u mezczyzn to normalne i kazdemu w roznych sytuacjach wypada jądro i trzeba tych sytuacji unikać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Bardzo często właśnie w czasie wzwodu dochodzi do przemieszczenia jąder lub jądra do kanału pachwinowego. To typowe. Nie masz się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamo
a jesli to jądro jest tak wysoko (zawsze), szczegolnie podczas wzwodu i powoduje to dyskomfort ? mam wrazenie jakby co chwila mogło tam wpadac ale unikam tego i sam sciagam w dół to jądro ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pacj1
Panie doktorze mam bardzo silne bole jadra ( prawego ), a gdy przestaje mnie bolec jadro zaczyna mnie bolec podbrzusze bol jest bardzo silny co moze mi byc pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.