Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość krzysztof

Bóle jak przy ataku kamicy żółciowej, chociaż woreczek wycięty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof
Witam serdecznie,mam od jakiegos czasu kłopot,jestem 6 lat po resekcji pecherzyka żółciowego metoda laparoskopową,a od jakiegoś czas mam bóle podobne do takich jak przedtem,ponadto odczuwam bóle rownież jakby trzustki,mam mdłosci,biegunki i bóle głowy,nie wiem do jakiego specjalisty sie udac,czy do chirurga,czy go gastrologa ,czy wystarczy do internisty???,pozdrawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do gastrologa ale internista to lekarz, który również zajmuje się tymi problemami (więc też dobrze). Na pewno będzie potrzebne badanie usg jamy brusznej. Można przed wizytą je wykonać chyba, że lekarz sam w ramach wizyty je wykona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Irka
Jestem pół roku po laparoskopi i podstawa to ścisła dieta conajmniej przez pół roku, ale pieczonego i smażonego należy unikać już zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bedz

Zrób prześwietlenie worka mosznowego. Podobne objawy występują przy naciekach cystostatycznych jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.