Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Twarda kulka przy nasadzie prącia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam. Znalazłem w innych postach opis twardej kulki, takiej jak z pistoletów zabawek, tej samej wielkości, ale zlokalizowane przy jądrze. Otóż w moim przypadku taka kulka znajduje się po prawej stronie nasady penisa. Sprawia wrażenie kulki która przesuwa się swobodnie wewnątrz razem ze skórą, po nasadzie prącia. W przekroju to jest mniej więcej poniżej kości miednicy z prawej strony nasady prącia, jakby było właśnie na nim zlokalizowane. Ciężko mi to dokładnie określić. Sama kulka ma rozmiar może 5mm, jest twarda, ruchoma i nie boli i nigdy nie bolała. Cóż to może być? Czy tego typu objawy mają coś wspólnego z jakąś chorobą czy jest to raczej spotykane? Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie objawy mogą być wynikiem poszerzenia żyły, zmiany skórnej (krostka). Jeśli masz wątpliwości to najlepiej skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość biedny 15latek
tez to mam, nie wiem jak o tym rodzicom powiedziec, dzisiaj to zauwazylem poczekam pare dni moze przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najczęściej jeśli to są zmiany w formie zaczopowanych gruczołów łojowych ustępują samoistnie. Jeśli w przeciągu tygodnia dwóch to nie nastąpi to trzeba poinformować o tym fakcie rodziców i udać się bezpośrednio do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.