Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kamil

Nie mogę ściągnąć napletka mimo zabiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil
Mam 15 lat i niemoge wogule sciagnac napletka mialem przecinana przez lekarza skurke aby móg regularnie naciagac i powiekszac napletek abym mógł sciagac napletek z penisa.lekarz powiedzial abym podczas kompania w cieplej wodzie sciagal napletek po troszeczku az sciagne caly bylo to pare lat tem i bylem malyi glupi i niesciagalem a teraz sciagam i czuje jak mi sie poszerza wiec niemusze isc na ponowny zabieg? moge sam stopniowo naciagac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Jeśli występują problemy z odciąganiem napletka to warto udać się do lekarza. Bez badania trudno powiedzieć czy zabieg jest konieczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
A ja jak naciagam napletek to czuje ze powoli robi sie wiekszy i od pewniego czasu udalo mi sie naciagnac napletek do tego stopnia ze troszke widac żołądź nailepiej sie sciaga w cieplej wodzi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pawel
ja mam 25 lat i napletek nie schodzi mi poza zolądz. odsloni tylko troche zoladzi i tyle. co mam zrobic?? pomuzcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz
Mam pytanie,mianowicie jakieś 5 lat temu miałem zabieg gdyż miałem stulejke.zabieg się udał było ok. za jakiś czas nie wiem 2-3 tygodnie miałem kontrolę u lekarza,który powiedział ze wszystko jest ok i żebym w domu podczas kąpieli go naciągał. Tak robiłem i jakieś pół roku później sprawdzał to lekarz rodzinny(sam mi naciągał) i mówił że wszystko jest dobrze, ale teraz już mam 18 lat,mam dziewczynę,planuję z nią współżyć,ale bardzo się boję gdyż napletek nie schodzi do końca... chce też dodać że nie było żadnych problemów z sikaniem,nie było bólu tylko jak chce ściagnąć do końca to nie mogę:/ to jest normalne? moze głupio o tym mówić ale podczas masturbacji chyba wszystko jest ok,sperma przechodzi bez problemu........ proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sebastian
to normalne ze ci nie schodzi do konca gdy pierwszy raz wspolzyjesz to sie zmieni poniewaz twoj penis nie jest jeszcze uregulowany :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz19:)
Siema:)Ja miałem zabieg wędzidełka i mój napletek w stanie spoczynku jest taki jakby spuchniety,nie mogę obciągnąć napletka gdyż czuje ból.Co mam robić?Chłopaki pomóżcie!Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Matka, Żona i Kochanka
*To normalne ze ci nie schodzi do konca gdy pierwszy raz wspolzyjesz to sie zmieni poniewaz twoj penis nie jest jeszcze uregulowany* Co za bzdura. Penis to nie radio żeby go *regulować*. Trzeba się chłopcy tam myć codziennie. Odsuwać napletek ile się da bez bólu i dokładnie obmywać żołędź - najlepiej przy użyciu żelu do higieny intymnej (jest łagodniejszy niż mydło które wysusza i podrażnia). Regularna higiena powinna doprowadzić do całkowitego odklejenia napletka - jest sklejony mastką którą trzeba wypłukiwać inaczej od nowa się sklei. Napletek powinien odkleić się całkowicie w wieku przedszkolnym-wczesnoszkolnym a nie przy *pierwszym razie*.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kuba
Byłem u lekarza miałem problem z naciaganiem lekarz powiedział że to nie jest stulejka... ale i tak naciagac nie moge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Johnny
Witaj Kuba. Też kiedyś tak miałem. Wykonywałem specjalne ćwiczenia w domu żeby móc normalnie zdejmować napletek i się udało. Kilka tygodni ćwiczeń i napletek jest na tyle rozciągnięty, że schodzi sam podczas wzwodu i wszystko jest ok. Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie takich ćwiczeń bądź coś związane z tym tematem to odpiszę od razu bo mam maila w telefonie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.