Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grzegorz

Ból prawego jądra, trzecie małe jądro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz
Mój problem polega na dolegliwościach bólowych prawego jądra, zaczęło się od tego, że kiedy obudziłem się rano pewnego dnia bolały mnie jądra (noc wcześniej uprawiałem sex) przez cały dzien nie mogłem chodzić przez dolegliwości bólowe. Po około tygodniu óle zaczęły się powtarzać coraz częściej, od około tygodnia odczuwam lekki ból prawego jądra. Ponadto podczas stosunku nie próbuję wstrzymywać wytrysku mimo to dzieje się jakbym próbował wstrzymać. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem. Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu jądra lub najądrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzesiek
Bardzo dziękuję za odpowiedź, a czy w takim razie możesz jeszcze polecić kogoś w Warszawie do kogo będę mógł udać sie w sobotę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
byłem dzisiaj u lekarza, okazało się, że mam zapalenie najądrza prawego, przepisano mi Nolicin i Dicloberl oraz zalecono kontrolę po 7 dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby jąder dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.