Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wojtek

Żylaki po operacji żyły jądrowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek
Kilka dni temu przeszedłem laparoskopie w celu podwiązania lewej żyły jądrowej(miałem żylaki powrózka). Jestem nie cały tydzień po zabiegu, od 2 dni w domu, a wyczułem już żylaki. Nieco mniejsze niż przed zabiegiem, ale jednak są. Powinienem przeczekać bo *naprawi sie* samo czy lepiej zgłosić się do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Takie objawy jeszcze mogą się utrzymywać. Najlepiej poczekać do wizyty kontrolnej i zgłosić wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
O niczym takim nawet nie wspomnieli, ale przeczekam ten tydzień, czy trochę więcej. Szwy tez mam zdjąć u lekarza rodzinnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość xtr
Panie Wojtku bardzo proszę o informacje jak się maja żylaki po operacji. Jak mógłby Pan napisać co miesiąc na adres xtr3@op.pl Pozdrawiam życzę powrotu do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
zylaki calkowicie beda zanikac pare miesiecy. ja jestem prawie 2 miesiace po zabiegu mam ich juz duzo mniej ale jeszcze minimalnie sa wyczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
Pare miesięcy? Ja bezpośrednio po zabiegu nie miałem ich w ogóle, fakt że leżałem cały dzień bo trzeba było, ale skoro się dalej robią, to na mój rozum dalej idzie za dużo krwi. A co po paru miesiącach będzie jej mniej? nie wydaje mi się? Czy lekarz Panu powiedział, że będzie coraz lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
tak lekarz. i faktycznie tak jest. zyla jest podwiazana i z czasem bedzie dochodzic coraz mniej krwi i zylaki *uschna* podczas operacji laparaskopowej nie wycina sie bezposrednio zylakow bo jest za duze ryzyko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wojtek
Mi w zasadzie zamiast znikać robią ie takie same jak przed zabiegiem. Mam może troche mniej pod jądrem, ale nad nie ma praktycznie roznicy:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maciek
z czasem powinno byc ich mniej jak dalej nie beda zanikac to zglos to lekarzowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.