Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość robert

Polipus coli transversiet redi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robert
Witam ,wczoraj miałem kolonoskopie i napisano tam tak ze nie wiem o co chodzi dokładnie moze ktos by mi to przetłumaczył POLIPUS COLI TRANSVERSIET REDI.LIPOMA FLEXURAE DEX COLI RECTI.DIVERTICULUM SIGMOIDEI. Prosze o pomoc i dzekuje bardzo ,dodam jeszcze ze wysłano to do analizy .pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Troszkę tu jest bledów. tłumaczenie brzmi: polip poprzecznicy i redi??? Tłuszczak zagięcia prawego okrężnicy, odbytnicy. Uchyłek esicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grazyna
raczej pytanie, moze ktos odpowie, ogromny bol od pasa do stop,okolo piec dni,kieddy minelo najgorsze,,calosc b.opuchnieta,duzy guz w odbytnicy, po dwoch tygodniach sie zmniejszyl ale jest twardszy,podejrzewaja tluszczak, dodam ze od 4 miesiecy bol brzucha ,srodek i lewa strona,wizyty u lekarza i badania ,pokazuja niewielkie zmiany, ktore wedlug nich nie powinny sprawiac i dawac takich objawow,prosze o rade a moze pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.