Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ula

Guz złośliwy jelita i przerzuty do wątroby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ula
Witam tacie w poniedziałek usunieto guza złosliwego w trakcie operacji okazało sie ze są przeżuty do watroby prosze napisac cos o rokowaniach dodam że był robiony miesiac temu tomograf i żadnych przeżutów nie wykazał. Prosze też napisac co dalej chemia czy operacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Badanie CT może nie ukazać niektorych zmian. Przy obecności przerzutów rokowanie się pogarsza. Teraz należy konsultować się z onkologami przede wszystkim w sprawie chemioterapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ula
dzien dobry jutro tato zostaje wypisany do domu samopoczucie u niego dobre jest strasznie glodny poprosilam lekarza zeby nic nie mówil o przeżutach i widze ze to byla dobra decyzja po psychice taty ale czy słuszna i co dalej prosze w miare możliwosci o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janina
Witam , Proszę pamiętać o powiedzeniu ze to nadzieja umiera ostatnia i chociażby dlatego nasuwa się pytanie czy mamy prawo żeby ja choremu zabierać. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piotr
Witam, pani Ulu wiem, to historia z ponad dwóch lat, mój tato ma przerzuty z żołądka do wątroby, jak to wygląda w najbliższym czasie dla taty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Wizyta u doktora wskazana, tu znajdziesz zdjęcia chorób odbytu http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.