Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wstydzioch

Guzek pod lewym jądrem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wstydzioch
Witam.Od trochę mniej niz roku wyczuwam pod lewym jądrem kulkę.Ma ona 3-4 mm i jest połączona z lewym jądrem jakimiś *węzłami* od jakiegoś czasu zacząłem się tym martwić.Obawiam się najgorszego ale z drugiej strony mam dopiero 14 lat....jednak jestem bardzo wstydliwy i zanim pójdę do lekarza chciąłbym się spytac czy jest to konieczne..Mój tata mi mówił, że jak się ma raka jądra to ta kulka się powiększa jednak u mnie od roku ma taką samą wielkość..Co to możę być Pozdrawiam, Wstydzioch ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To mogą być żylaki powrózka nasiennego. Najlepiej będzie wykonać usg jąder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wstydzioch
aaha a będe musiał pokazywać przy tym komuś jądra? czy tylko pod jakąś maszynę..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wstydzioch
wogole stanie sie co siwelkiego jesli to po prostu oleje..ostawie..moze samo zniknie.:( ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość salif
lepiej idz z tym do lekarza. moze to byc naprawde cos powaznego. na badaniu nie ucierpisz a bedziesz mial pewnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na badaniu usg głowica aparatu przystawiona jest do jąder, ale nie ma się czego wstydzić bo lekarz skupia się na monitorze. Najlepiej zdiagnozować zmianę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wstydzioch
zwrocilem uwage jeszcze ze guzek przesuwa sie..byl pod jadrem teraz jest obok ale jest polaczony z jadrem wezlami tzn wezly te ida od jadra do brzucha a guzek jest po srodku..tata powiedzial mi ze to moga byc powiekszone wezly chlonne....czym jest wogole to spowodowane ta kulka? zaledwie 0,5milimetra a tyle sie przez nia nabawilem kompleksow..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.