Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Barbara

Ból z prawej strony tuż pod żebrami, wątroba czy kamica woreczka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbara
Mam częste bóle z prawej strony tuż pod zebrami do tego w nocy miewam bol pleców między łopatkami proszę o odpowiedz czy to coś z wąrtobą? czy takie bóle występują w kamicy woreczka żółciowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To zależy jeszcze jaki jest ten ból i z czym jest on związany. Nie można wykluczyć kamicy pęcherzyka żółciowego, dlatego najlepiej udać się do lekarza aby zdiagnozował przyczynę dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbara
Byłam u lekarza mialam robione Usg wszystko jest w należytam porządku a mnie nadal pobolewa z prawej strony??? lekarz pobral mi dzis krew na badanie ,koleżanka mówi że miała takie bóle przy woreczku żólciowym??? najgorzej jest w nocy nie moge spac na tym boku i musze brac tabletki przeciwbólowe.....:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukasz
ja mam to samo i mam nerczyce czy cos takiego moglem sie nie dowiadywac to bym byl spokojny a teraz nawet kebaba nie moge se zjesc *( trzeba na cos umrzec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chcuu
witam... Ja mam od kilku lat bol i ucisk w okolicy zeber i nerek. Zaden lekarz nie ma diagnozy, usg wyszlo prawidlowo, rendgen tak samo. A bol sie nasila, juz nie pomagaja przeciwbolowe... Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Artur
Mam podobnie od 2 lat. Wszystkie badania ok. USG, Krew, Gastro i kolonoskopia ok. A dalej boli po prawej stronie pod żebrami i jakby między nimi także. Już mnie szlag trafia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio zaktualizowane

• Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość agelmnyd
      0
    • Gość Patryk
      0
    • Gość agelmnyd
      0