Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jawor

Całkowite zerwanie wędzidełka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jawor
Wita wczoraj podczas zabawy z narzeczona, peklo mi wedzidelko*/ sporo krwi i krotkotrwaly bol. Nigdy nie mialem objawow krotkiego wedzidelka czy stulejki, napletek zawsze schodzil do konca ale od jakiegos czasu po ostrzejszym stosunku wedzidelko sie nadrywalo az wkoncuu peklo. Pytanie brzmi* CO TERAZ??!! co mozna z tym zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Najlepiej udać się do chirurga, który oceni stan naderwania/zerwania i podejmie odpowiednie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pan P.
Witam, mam taki sam problem pękło mi całkiem wędzidełko można coś z tym zrobić zamiast iść do lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Takie wędzidełko goi się przez około 2-3 tygodnie. W tym okresie zachować wstrzmięźliwość seksualną. Powinno się wszytsko wygoić. Jeśli byłyby zaburzenia w funkcjonowaniu napletka radzę w tej sprawie skonsultować się z urologiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adaś
Witam! Otóż mam świadomość, że problem krótkiego wędzidełka można leczyć chirurgicznie. Jednak jeśli posiadacz krótkiego wędzidełka nie zdecyduje się na zabieg, a wędzidełko pęknie (całkowicie się zerwie oddzielając napletek od żołędzia) jakie mogą być tego konsekwencje? Czy wędzidełko jest w ogóle do czegoś potrzebne, czy całkowicie zerwane można pozostawić, aby samoczynnie się zagoiło w taki sposób, aby nie łączyło już napletka z żołędziem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamil
witam was. ja jestem po zabiegu stulejki i nie mam polaczonego wędzidełka z napletkiem. najlepiej udajcie sie do urologa. ja mam to wędzidełko zaszyte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adrej

Witam.

Zobacz zdjęcia chorób męskich -->  bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.