Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Bartek

Ból pleców, piersi pachwiny i jąder

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek
Witam. Jakieś 3 miesiące temu poszedłem do lekarza pierwszego kontaktu z bólem prawego jądra, na jądrze wyczuwałem guzek, dostałem skierowanie do chirurga oraz odrazu antybiotyk który miałem zażywać przez tydzień. Chirurg powiedział że to nic groźnego, kazał dokonczyć antybiotyk i przyjsc za tydzień do kontroli, tak też uczyniłem tylko że wtedy przyjmował inny chirurg. Oczywiście przebadał mnie i powiedział ze to nie jest groźne. Nie ukrywam uspokoiło mnie to bardzo, bo pomyslałem sobie że 2 chirurgów nie może sie mylić. Ból ustąpił guzek też po pewnym czasie, jednak po jakiś 2 tygodniach zaczęłem odczuwać dyskomfort tego samego jądra i lekkie pobolewanie lecz jądro nie jest bolesne przy dotyku. Do tego miewam różne bóle pleców takie jak przy przepracowaniu, tylko że nie przemęczałem się ostatnio. jeszcze do tego kilka tygodni temu zaczełem odczuwać jakby lekki ból (ucisk) po lewej stronie klatki piersiowej. W miedzy czasie byłem u urologa , zrobił mi usg . powiedział że *organizm pamieta że coś było nie tak z jądrem ale to nic groźnego * tylko ja do tej pory nie wiem co sie z moim jadrem dzieje dlaczego boli ? Dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno potencjalne przyczyny bólu zostały wykluczone i nie ma powodu do zmartwień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Choroby jąder dużo zdjęć http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.