Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Mały guzek w okolicach lewego jądra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam, mam 16 lat. Około 3 miesięcy temu wyczułem mały guzek (2 - 3mm średnicy) połączony z lewym jądrem poprzez ledwie wyczuwalną nitkę. Ból występuje tylko przy naciśnięciu na guzek. Chciałbym dowiedzieć się czy jest to powód do obaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Trudno określić co to może być bez badania. Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skontaktować się z urologiem. Być może to jakiś drobny włókniak jądra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość młody
tez to mam odkad pamietam :D jakos sie nigdy tym nie przejmowałem nie boli ani nic a głupio mi było isc do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michał
niczego nie wolno lekceważyc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dawid
mam ten sam problem i tez sie boje slyszalem ze moze to byc powiekszony wezel chlonnny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marek
ja mam ten sam problem guzek jest srednicu 5 mm i kiedy naciskam to czuje bul,pojawil sie on jakis rok temu ale po jakims czasie zniknol teraz znowu sie pojawil. martwie sie o to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lewy
Panowie to nie wstyd iść z tymi problemami do lekarza! Badajcie jądra regularnie i nie wstydźcie się urologa! Ja mam również guzek na lewym jądrze około 3 mm i boli po naciśnięciu wczoraj byłem u urologa dotknął, zrobił USG i nie stwierdził zmian raka jądra lecz prawdopodobnie stan zapalny i powiększenie węzła. Dostałem diclofenac 100 mg w czopkach i zobaczymy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ,
Choroby jąder zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/jader-jadra-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Five0
Jakbyś miał problem z nowotworem jądra i potrzebował wyjaśnień lub chciałbyś się dowiedzieć gdzie są najlepsze ośrodki w Polsce zerknij na forum : http://www.rjforum.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.