Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zapalenie wyrostka? każdy lekarz co innego mówi


Gość IZA 22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie związane z zapaleniem wostka....Moj problem z bólem po prawej stronie zaczął się rok temu....Rok temu wieczorem zlapał mnie silny ból w prawej części brzucha (dolny odcinek).Ból z godziny na godziny stawał się coraz gorszy i do tego dochodziły dodatkowe objawy tj: gorączka , parcie na mocz , bol przy prostowaniu prawej nogi ,straszny bol dolnego odcinka kregosłupa (ból krzyża) ,dreszcze ,mdłosci.Trafiłam na ostry dyżur i pani doktor przy zwykłym badaniu stwierdziła , że to napewno zapalenie nerek ( nie wykonała żadnych badań ), z nospą i tanletkami na nerki odesłała mnie do domu.Ból troszke minął ale nadal bolało , sama zaczęłam szukać pomocy (prywatnie) był weekend, postanowiłam skontaktować się z ginekologiem (myslałam ,że to problemy z jajnikami).Lekarz gin. stwierdził ,że mam ostre zapalenie jajników a w szczególnosci prawego(dostałam antybiotyk i czopki do odbytbicze na usmierzebie bólu).Ból minał ale na chwile.cały czas czuje jakby mnie bolała prawa noga i ten straszny ból w dolnym odcinku brzucha.Byłam u internisty które stwierdził ,że cierpie na chroniczne wzdęcia.Znowu szukałam pomocy u ginekologa który stwierdził ,że jajniki w porządku ,ale może mi się robić zapalenie wyrostka (zdziwiło mnie to ,że zapalenie wysrostka może robic się tak długo).Ostatnio trafiłam do kolejnego ginekologa , który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził ,że mam endometrioze o wielkosci 17mm dodam ,że jestem po cesarskim cięciu.Minęły trzy tyg od tej wizyty i się dowiedziałam ,że jestem w 7 yg, ciąży.Cały czas boli mnie prawa strona boję się ,że tak atak bólu złapie mnie teraz jak jestemm w ciąży...Proszę o rade.Czy to jest cos związanego z wyrostkiem czy może całkiem cos innego.Juz niewiem gdzie mam szukac pomocy,,,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×