Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość IZA 22

Zapalenie wyrostka? każdy lekarz co innego mówi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IZA 22
Witam mam pytanie związane z zapaleniem wostka....Moj problem z bólem po prawej stronie zaczął się rok temu....Rok temu wieczorem zlapał mnie silny ból w prawej części brzucha (dolny odcinek).Ból z godziny na godziny stawał się coraz gorszy i do tego dochodziły dodatkowe objawy tj: gorączka , parcie na mocz , bol przy prostowaniu prawej nogi ,straszny bol dolnego odcinka kregosłupa (ból krzyża) ,dreszcze ,mdłosci.Trafiłam na ostry dyżur i pani doktor przy zwykłym badaniu stwierdziła , że to napewno zapalenie nerek ( nie wykonała żadnych badań ), z nospą i tanletkami na nerki odesłała mnie do domu.Ból troszke minął ale nadal bolało , sama zaczęłam szukać pomocy (prywatnie) był weekend, postanowiłam skontaktować się z ginekologiem (myslałam ,że to problemy z jajnikami).Lekarz gin. stwierdził ,że mam ostre zapalenie jajników a w szczególnosci prawego(dostałam antybiotyk i czopki do odbytbicze na usmierzebie bólu).Ból minał ale na chwile.cały czas czuje jakby mnie bolała prawa noga i ten straszny ból w dolnym odcinku brzucha.Byłam u internisty które stwierdził ,że cierpie na chroniczne wzdęcia.Znowu szukałam pomocy u ginekologa który stwierdził ,że jajniki w porządku ,ale może mi się robić zapalenie wyrostka (zdziwiło mnie to ,że zapalenie wysrostka może robic się tak długo).Ostatnio trafiłam do kolejnego ginekologa , który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził ,że mam endometrioze o wielkosci 17mm dodam ,że jestem po cesarskim cięciu.Minęły trzy tyg od tej wizyty i się dowiedziałam ,że jestem w 7 yg, ciąży.Cały czas boli mnie prawa strona boję się ,że tak atak bólu złapie mnie teraz jak jestemm w ciąży...Proszę o rade.Czy to jest cos związanego z wyrostkiem czy może całkiem cos innego.Juz niewiem gdzie mam szukac pomocy,,,Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Zapalenie wyrostka robaczkowego powinien wykluczyć chirurg. Także jeżeli ma Pani wątpliwości to najlepiej udać się właśnie do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
Miałam podobny problem,i okazało się że to wyrostek. Niech spróbuje pani położyć kawałek zamrożonego mięsa na prawą stronę brzucha,jeśli ból ustąpi to znaczy że nic pani nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.