Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k4rol33k

Napletek schodzi bez problemu ale nie chce się spowrotem naciągnąc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k4rol33k
Mama taki problem, gdy uprawiałem stosunek i przy kontakcie było wszystko w porządku po za jednym, mianowicie tym że pod czas wzwodu nie mogłem naciągnąc napletka na miejsce, co z tym zrobic? dziekuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość k4rol33k
i zauważyłem jeszcze jakąś skórkę która która idzie w zagłębieniu tzw *grzyba* czyli żołądzi i ta skórka połączona jest z napletkiem... co z tym zrobic? ** pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
O to chodzi, że w zwodzie napletek ma zejść, odkrywać całkowicie żołądź i już nie wracać. A ta skórka połączona z napletkiem to wędzidełko, tak ma być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość k4rol33k
tak ale podczas gdy napletek sie zsunie żołądż robi sie siny, co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anmaster
Żołądź w pozycji zsuniętej napletka ma właśnie mieć kolor przypominający zasinienie. To całkowicie normalne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonim
Ale czy oby na pewno żołądź ma mieć taki siny kolor, czy nie jest to objawa niedokrwienia wskutek ucisku ?? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marek
Sam siny kolor, jeżeli nie ma innych dolegliwości, to normalna sprawa. Jeżeli czujesz ból czy inny dyskomfort z tego ucisku to tym należy się zająć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rychu
Mam podobny problem. Mam 17 lat od 4 lat ściągam napletek z żołędzia bez problemowo. Za każdym razem gdy skóra dochodzi do najgrubszego miejsca trochę boli ale jest to przyjemne. Wszystko pięknie dalej idzie ale problem zaczyna się wtedy gdy chce z powrotem założyć skórę na żołędzia. Muszę się dobrze wygimnastykować żeby zaskoczył albo odczekać jakieś 30 min i sam zaskoczy. Nie wiem czemu za każdym razem gdy to robię dopada mnie lęk że skóra mi się nie wróci na swoje miejsce. Jest to bardzo frustrujące. Co mam robić. A właśnie gdy nawet już mi napletek wyjdzie poza żołądź to i tak część skóry jest tak jakby zwinięta do środka penisa, i po dobrej chwili normalnie wychodzi i jest gitt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.