Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aga

Owrzodzenie na piersi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga
Jakieś dwa lata temu usunęłam sobie kilka włosków przy sutku. Po kilku miesiącach wyskoczył mi tak jakby pryszcz. Po jakimś czasie zaczęła się z tego wydobywac ropa koloru żółtawego a potem nawet krew. Takie owrzodzenie miałam ponad 2 miesiące. Ginekolog stwierdzi l ze to może byc związane z infekcją dróg moczowych i zalecił przemywanie tego Ryvanolem. Potem z tego wyplynął 5 mm włosek i wszystko się zagoiło. A wiec pomyślalam ze ten włosek wrósł sie pod skóre i to dlatego. Ale dokładnie po roku czasu pojawiło sie to samo zaczerwienienie, i wydobywał sie z tego płyn z krwią. To owrzodzenie mam już prawie 3 miesiące i nie chce zniknąc, muszę dodac ze znowu z tego wydostał sie mały włosek ale tym razem sie nie chce zagoic. A ja to cały czas wyciskałam i boję sie ze to mogło wszystko pogorszyc. Teraz już tego nie dotykam ale czuje pod skórą 1,5 cm guzek. Czy to jest rak???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie jest to zmiana nowotworowa ale reakcja na wrastający włos. Najlepiej udac się do chirurga, który zaopatrzy zmianę. Samemu lepiej nie majstrowac przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby piersi zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/piersi-choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.