Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jolanta

Naevus pigmentosus compositus verrucosus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta
Otrzymałam wyniki badania histopatologicznego (wycięcie brodawki) i nie wiem co ono oznacza. Proszę o pomoc i rade czy należy podjąć dalsze badania. Naevus pigmentosus compositus verrucosus. Excisio probabiliter completa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stappler
Wynik histopatologiczny na język polski brzmi: Znamię barwnikowe złożone brodawkowate. Wycięte prawdopodobnie całkowicie. Jest to zmiana łagodna, bez cech nowotworu, przerostowa. O doszczętności wycięcia musi zadecydować chirurg, który Panią operował. Proszę w tej sprawie z nim się skontaktować. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ambrozja
A co oznacza naevus pigmentosus probabiliter dermalis? bardzo proszę o pzretłumaczenioe nigdzie nie mogę znaleźć a niepokoje się:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ambrozja
dodam że została wycięta nie wielka brodawka lekarz przetłumaczył mi że to zmiana barwnikowa ale ja się niepokoję bo w wyniku mam dodane obserwacja i że mało było materiału na dodatkowe badanie czyli na Melanai Boję się bardzo:(proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ambrozja
na Melana i Ki 67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirka
papilloma na piersi czy to oznacza że mam wirusa HPV . Został wycięty czego mogę się obawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karol12
przepraszam co oznacza wynik badania histopatologicznego: Naevus pigmentosus compositus.Marginesy cięcia zachowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna S.
dziwń dobry .. bardzo proszę p przetłumaczenie mi mojego wyniku biopsji. naevus pigmentosus compositus excisio completa MELAN A (+) , Ki67 (+)Mw pojedynczych komórkach .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angela
Dzień dobry. czy ktoś może mi powiedzieć co oznacza ten wynik Naevus melanocyticus compositus verrucosus. doszczętność wycęcia niepewny (utkanie znamienia obecne w bezpośrednim sąsiedztwie bocznych lini cięcia) z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.